Výroba

Pri výrobe pracích pásikov GreenSun sme sa zaviazali používať najmodernejšie technológie a neustále zlepšovať výrobný proces, aby sme zaistili efektívnosť a udržateľnosť. Snažíme sa udržiavať výrobný proces, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a trvalo efektívny.

Miešanie
Výrobný proces našich pásikov na pracie prostriedky začína starostlivým zmiešaním potrebných chemikálií v špecializovanej miešacej nádrži. Naši odborní technici starostlivo odmerajú a pridajú každú zložku do nádrže, čím zabezpečia, že sa použijú správne proporcie na vytvorenie optimálnej čistiacej zmesi

Odparovanie
Ďalšou fázou pri výrobe našich pásikov na prací prostriedok je proces odparovania, pri ktorom je tekutá zmes vystavená vysokej teplote, aby sa odstránila všetka zvyšná voda. Výsledkom je suchý čistiaci prostriedok, ktorý je pripravený na ďalšie spracovanie.

Rezanie
Po úspešnom ukončení procesu odparovania je výsledný sušený prací prostriedok pripravený na rezanie na požadované rozmery. Veľké kusy vysušeného pracieho prostriedku sú prenesené do rezacieho stroja, kde sú presne orezané na špecifikovanú veľkosť pre pracie pásiky.

Montáž
Posledným krokom v našom výrobnom procese je montáž narezaných pásikov pracieho prostriedku do obalu. To sa vykonáva pomocou špecializovaného baliaceho stroja, ktorý zaisťuje efektivitu a presnosť procesu. Baliaci stroj starostlivo usporiada narezané hárky pracieho prostriedku do krabíc a zabezpečí, aby každá krabica obsahovala správny počet hárkov

Spoločnosť je hrdá na to, že vyrába svoje pracie prostriedky vo Švédsku, krajine známej svojim záväzkom ku kvalite, udržateľnosti a inovatívnym výrobným procesom. Švédsky výrobný priemysel je známy svojou odbornosťou a zmyslom pre detail a naša spoločnosť je hrdá na to, že môže byť súčasťou tohto dedičstva

Trvalo udržateľná výroba
Výroba našich čistiacich prostriedkov prebieha v závode vo Švédsku, kde máme prístup k najnovším technológiám a technikám na zabezpečenie najvyššej kvality našich produktov. Náš tím skúsených technikov a inžinierov sa venuje poskytovaniu najlepších možných výsledkov a využíva svoje odborné znalosti na neustále zlepšovanie našich výrobných procesov.

Výrobou našich pracích pásikov na čistiace prostriedky vo Švédsku sme schopní zabezpečiť, aby naše produkty mali najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť, a zaviazali sme sa používať trvalo udržateľné postupy vo všetkých aspektoch našich prevádzok. Od získavania našich surovín až po konečné balenie našich produktov sa venujeme vytváraniu lepšej budúcnosti pre našich zákazníkov a pre planétu.

Sme hrdí na to, že sme spoločnosťou, ktorá tento záväzok ku kvalite a udržateľnosti odráža v každom produkte, ktorý prináša svojim zákazníkom.